Mistrzostwo Europy w 2015 roku, złote medale w Lidze Światowej i IV miejsce w Mistrzostwach Świata rok wcześniej – to tylko niektóre osiągnięcia w ostatnim czasie kolejnego uczestnika 16. Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.

16. Memoriał Huberta Jerzego Wagnera (fot. org.)16. Memoriał Huberta Jerzego Wagnera (fot. org.)

Turniej odbędzie się 24-26.08.2018 r.

Po reprezentacjach Polski i Rosji, udział w turnieju potwierdziła reprezentacja Francji, dla której będzie to trzeci występ w Memoriale. Podopieczni trenera Laurenta Tillie rywalizowali w 2015 roku w Toruniu (III miejsce) i pół roku temu w Krakowie (II miejsce). Kibice liczą, że w składzie Les Bleus zobaczymy uznawanego za jednego z najlepszych i jednocześnie najbardziej ekscentrycznych siatkarzy na świecie – Earvina N’Gapetha.
 
Obecność Francuzów w 16. Memoriale Huberta Jerzego Wagnera, to dowód na to, że impreza cały czas cieszy się dużym prestiżem wśród reprezentacji na całym świecie. Z drugiej strony – to również gwarancja najwyższego poziomu sportowego turnieju, który odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia tego roku. Wszak Trójkolorowi dołączyli do Polaków i Rosjan, a to jeszcze nie wszystko, ponieważ czwarty uczestnik także będzie zespołem ze ścisłej światowej czołówki. – zaznacza Jerzy Mróz, pomysłodawca i organizator Memoriału Huberta Jerzego Wagnera.
(org.)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!