5 grudnia 2017 roku rozpocznie się sprzedaż biletów, które będą przeznaczone dla kibiców finalistów FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018.

Reprezentacja Polski (fot. Grzegorz Wojtal/Kronika24.pl)Reprezentacja Polski (fot. Grzegorz Wojtal/Kronika24.pl)

Wnioski o zakup wejściówek można składać do 31 stycznia 2018. Sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem jedynego oficjalnego kanału sprzedaży biletów, jakim jest strona FIFA.

Jeśli liczba złożonych wniosków będzie wyższa od liczby biletów przyznanych polskim kibicom, wszystkie ważne wnioski otrzymane przed upływem terminu ich składania zostaną poddane losowaniu w celu określenia wybranych wnioskodawców.

Jeśli liczba złożonych wniosków nie przekroczy przyznanej liczby wejściówek, pozostałe niewykorzystane bilety będą dostępne do zakupu w okresie między 13 marca 2018 roku, a 3 kwietnia 2018 na zasadzie „kolejności zgłoszeń”, w którym transakcje są procesowane w czasie rzeczywistym. Oznacza to brak losowania i potwierdzenie zakupu w momencie zakończenia transakcji.

W sprzedaży dostępne są następujące rodzaje biletów:
– Bilety jednorazowe;
– „Team Specific Tickets Series” – pozwala na wzięcie udziału we wszystkich meczach grupowych Państwa drużyny;
– „Conditional Supporter Tickets” – warunkowe bilety pozwalające na wzięcie udziału w meczach fazy pucharowej turnieju (1/16 Finału, Ćwierćfinał, Półfinał; mecz Finałowy) w wypadku awansu Państwa drużyny;
– Wheelchair User („W”) – Ograniczona liczba biletów dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku. Wnioskodawców na wózkach inwalidzkich lub wymagających miejsc z łatwym dostępem będzie dostępna i wydawana razem z bezpłatnym biletem dla osoby towarzyszącej/osobistego asystenta towarzyszącego takiemu posiadaczowi biletu „W”;
– Każda osoba ma prawo ubiegać się o bilety dla maksymalnie 4 osób zarówno w przypadku zamawiania pojedynczych biletów, jak i pozostałych rodzajów biletów.

Płatności za bilety można dokonywać wyłącznie za pomocą kart płatniczych VISA honorowanych przez portal www.FIFA.com/tickets
Sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie za pośrednictwem jedynego oficjalnego kanału sprzedaży biletów, jakim jest strona: www.fifa.com/worldcup/organisation/ticketing/purchase.html
Więcej szczegółowych informacji na temat sprzedaży biletów można znaleźć na stronie http://www.fifa.com/worldcup/organisation/ticketing/ticket-information.html

FAN ID
Aby móc uczestniczyć w meczach FIFA Mistrzostw Świata Rosja 2018, należy uzyskać tzw. FAN ID.
Jest to dokument wprowadzony na prośbę władz Federacji Rosyjskiej, służący identyfikacji kibiców i poprawie bezpieczeństwa podczas turnieju.
Wyrobienie FAN ID niesie za sobą szereg udogodnień, jak ulgi podczas podróżowania po Rosji lub może służyć jako wiza wjazdowa na teren Federacji Rosyjskiej.
Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na stronie http://www.fan-id.ru/
Po FAN ID można aplikować po sfinalizowaniu opłat za bilety oraz po otrzymaniu wiadomości e-mail z potwierdzeniem przyznania biletów.
(pzpn)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!