Piłkarze mistrza Polski w czwartek odbyli pierwsze treningi podczas zgrupowania na Florydzie.

Treningi Legii na Florydzie (fot. Mateusz Kostrzewa/Legia.com)Treningi Legii na Florydzie (fot. Mateusz Kostrzewa/Legia.com)

W zajęciach na terenie FAU Training Center w Boca Raton wzięli udział wszyscy zawodnicy obecni w kadrze.

- Najpierw praca na siłowni i sali gimnastycznej, potem trening na boisku. Z zespołem ćwiczyli w komplecie nowi piłkarze oraz wracający po kontuzji Miroslav Radović. W piątek indywidualna sesja treningowa odbyła się o 09:00 czasu lokalnego (15:00 czasu polskiego), a na boisko piłkarze wyszli o 15:00 (21:00 czasu polskiego).

Legia Warszawa czwarty raz w swojej historii gości w Stanach Zjednoczonych. Pierwsza wizyta miała miejsce w 1959 r., kiedy zespół wybrał się na trzytygodniowe tournee, podczas którego rozegrał osiem spotkań. Ostatnim razem, latem 2010 r., Wojskowi brali udział w turnieju towarzyskim rozgrywanym w Chicago.

W drugim meczu Florida Cup 2018 Atletico Mineiro uległo szkockiemu Rangers FC 0:1 (68’ Windass). Legioniści zadebiutują na turnieju meczem z 15-krotnym mistrzem Ekwadoru, Barceloną Sporting Club w sobotę o 15:00 (21:00 polskiego czasu).

Kadra Legii Warszawa na zgrupowanie na Florydzie

BRAMKARZE:
Arkadiusz Malarz, Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Jakub Szumski, Vjačeslavs Kudrjavcevs*

OBROŃCY:
Łukasz Broź, Artur Jędrzejczyk, Maciej Dąbrowski, William Remy, Michał Pazdan, Inaki Astiz, Adam Hloušek, Łukasz Turzyniecki, Mateusz Żyro.

POMOCNICY:
Michał Kucharczyk, Sebastian Szymański, Miroslav Radović, Michał Kopczyński, Thibault Moulin, Domagoj Antolić, Kasper Hamalainen, Krzysztof Mączyński, Christian Pasquato, Marko Vešović

NAPASTNICY:
Jarosław Niezgoda, Armando Sadiku, Eduardo da Silva

*zawodnik testowany
(Legia.com)

Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!