Para Prezydencka i premier Mateusz Morawiecki złożyli życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Życzenia od Pary Prezydenckiej (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP)Życzenia od Pary Prezydenckiej (fot. Grzegorz Jakubowski/KPRP)

Życzenia od Andrzeja Dudy i pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy z okazji Dnia Babci i Dziadka

"Wielce Szanowni Państwo! Drogie Babcie, Drodzy Dziadkowie!

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka składamy wszystkim Babciom i Dziadkom nasze najserdeczniejsze życzenia. Przyjmijcie Państwo wyrazy szacunku i wdzięczności za dobro, którego polskie rodziny doświadczają dzięki Państwa trosce i miłości.

Dziadkowie to nieoceniony skarb w życiu każdego dziecka. Szczególna nić porozumienia i wyjątkowy autorytet sprawiają, że są Państwo często bohaterami dzieciństwa, powiernikami młodzieńczych tajemnic, życiowym punktem odniesienia. Dzięki Państwu najmłodsi rozumieją, że kolejne pokolenia potrzebują siebie nawzajem. Więź, którą podtrzymują Państwo z wnukami, oraz wsparcie niesione ich rodzicom to także nieoceniony wkład w proces wychowania.

Ciepło i wyrozumiałość, umiejętność życzliwego wysłuchania, cenne rady oraz osobisty przykład tego, jak żyć w zgodzie z wartościami etycznymi i patriotycznymi, budują osobowość młodych ludzi i kształtują ich życiowe postawy. Wspaniale przekazują Państwo zdobywaną latami
życiową mądrość oraz pamięć o lokalnych i narodowych tradycjach. W roku obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości zachęcamy gorąco, aby historia naszej Ojczyzny, z którą tak bardzo związane bywają rodzinne losy, była szczególnie obecna w Państwa rozmowach z wnukami i prawnukami. Z serca za to dziękujemy, za wszelkie starania i wysiłki, poprzez które wyrażają się Państwa serdeczne uczucia, opiekuńczość i zapobiegliwość.

Życzymy, aby relacje z wnukami dawały Państwu jak najwięcej radości i satysfakcji. Życzymy Państwu pogody ducha, szczęścia i spokoju, wszelkiej pomyślności i dobrego zdrowia oraz wielu okazji do prawdziwego wytchnienia i odpoczynku, aby mogli Państwo cieszyć się życiem, realizować swoje plany i spełniać marzenia.

Z wyrazami szacunku i sympatii,

Andrzej Duda
Agata Kornhauser-Duda"

Życzenia od premiera Mateusza Morawieckiego z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka


Dodaj komentarz z facebooka:

Zostaw komentarz

0
warunkami regulaminu.
  • Artykuł nie został jeszcze skomentowany!